PŘIPRAVENO S LÁSKOU

Arevik

570 

570 

Jemné želé z redukovaného hroznového moštu s orientálním kořením obalené v prémiové čokoládě doladěné posypy.

Hmotnost 190 g

V čem vynikáme

Autentická chuť z Arménie

Po generace předávaná arménská
rodinná receptura

Vyrobeno v Čechách

Zakázková ruční výroba ve východních Čechách

Z těch nejlepších ingrediencí

Pečlivě vybrané suroviny nejvyšší kvality, bez konzervantů, barviv a umělých sladidel

Jedinečná pochoutka

Nezaměnitelná a vyživující kombinace chutí a jiných smyslových vjemů

Křupavá čokoláda, pružné hroznové želé a důmyslně zvolená směs orientálního koření vás překvapí svou kombinací a vykouzlí blažený úsměv na tváři. Proto jsme pro ně vybrali název Arevik, což v arménštině znamená sluníčko.

Náš AREVIK není od začátku tou krásnou vymazlenou “pralinkou”. Potřebuje hodně péče, než ho ve finále namočíme do lahodné čokolády Jordi´s a posypeme nějakou tou sexy dobrotou – ty vám blíže představíme v dalších kolech.. Takhle si užívá Arevik svůj základní “wellness” v naší sušičce, aby měla hroznová šťáva s orientálním kořením tu nejlepší konzistenci na skus a vy se u ní mohli s potěšením rozplynout blahem. Podívejte se na ně… Každý jeden z nich je prostě originál. Do finální konzumace pak doporučujeme jít naplno všemi smysly a pomalinku si ji vychutnávat kousek po kousku. Odmění se vám explozí chutí a pohlazením po duši.

Dvě sousta jsou málo. Užívejte si je po malých smyslných kouscích.

Něžné křupnutí kvalitní čokolády. Pružné hroznové želé plné vůně orientálního koření, které vás překvapí svou lahodnou konzistencí.

Zastavte se a dopřejte si vnímat jejich dokonalou chuť všemi smysly. Odmění se vám božským propojením všech chutí a radostí buněk celého těla. Pro opravdové labužníky.

Bílá Čokoláda & Pistácie

Kousky pistácie spolu s bílou čokoládou vytváří lahodnou, krémovou chuť. Jsou nejenom chutné, ale také na první pohled krásné a uspokojí každého estéta v nás.

Mléčná Čokoláda & Mandle

Jemně drcené pražené mandle pro milovníky časem prověřených chutí čokoláda – ořech. Ve spojení s naším orientálním želé si tuto klasiku užijete v novém gurmánském levelu s 53% mléčnou čokoládou.

Tmavá čokoláda & malina

Lyofilizované maliny přidávají křupavost a svěžest. Vzniká tak delikátní zážitek ve spojení s chutí prémiové, tmavé 67% čokolády.

Bílá Čokoláda & Růže

Něžné pohlazení v ústech vám zprostředkuje kvalitní bílá čokoláda. Probudí a překvapí vaše smysly. Krásně se doplňuje s hroznovým želé plné vůně orientálního koření. Krystalizované květy růže vás vezmou do pohádkového světa jemnosti a krásy.

 • Bez konzervantů, barviv a umělých sladidel
 • Pečlivě vybrané suroviny nejvyšší kvality
 • Po generace předávaná arménská rodinná receptura
 • Zakázková ruční výroba ve východních Čechách
 • Nezaměnitelná a vyživující kombinace chutí a smyslových vjemů

Související produkty

 •  

  AKCE PLATÍ DO 12.5.2024

  Vlašské ořechy máčené v redukované hroznové šťávě s orientálním kořením. Obalené v čokoládě Jordi's a důmyslně zvolenými posypy (mandle, lyofilizované maliny, krystalizované květy růže, chilli, kampotský pepř z exkluzivní selekce Pepper.field, pistacie).

  NAD 3 000 KČ DOPRAVA ZDARMA 

   

  Vyrobeno v České republice značkou:

   

  770 

  50% Off

  Není skladem

 • Vlašské ořechy namáčené v hroznové šťávě a orientálním koření. Na závěr obalené v čokoládě nejvyšší kvality a doladěné posypem.

  770 

 • Vlašské ořechy namáčené v hroznové šťávě a orientálním koření.

  580 

 • Vlašské ořechy namáčené v hroznové šťávě a orientálním koření. Na závěr obalené v čokoládě nejvyšší kvality a doladěné posypem. Posypy mandlí, lyofilizovaných malin s kakaovým máslem a krystalizovaných květů růže

  770 

Probudí všechny smysly, uspokojí touhu po sladkém a vyživí tělo

Alchymie chutí